Świąteczna Akcja All4Affiliate

Mała Ania - Świąteczna Akcja All4AffiliateMała Ania to “nasza przyjaciółka”, która ma porażenie mózgowe i zaawansowaną padaczkę. W kwietniu w ramach Świątecznej Aukcji ręcznie malowanych zajęcy zebraliśmy 2150 zł, które przekazaliśmy na Jej rehabilitację. Teraz pod choinkę dostanie od nas dużą paczkę z różnościami 5-10-15. Na Nowy Rok jednak chcemy dać Ani coś więcej.

Jeśli jesteś wydawcą 5-10-15, dołącz do nas udzielając nam rabatu na grudniowej fakturze za kampanię 5-10-15. Zawsze również możesz do nas napisać (kontakt), jeśli chcesz pomóc Ani także w inny sposób!

Każdy procent się liczy, bo zostanie przekazany na rehabilitację Ani!

Historia Małej Ani

Ania urodziła się 17 Lipca 2008 roku jako wcześniak. Do trzeciego miesiąca rozwój dziewczynki nie budził większych zastrzeżeń. W trzecim miesiącu życia otrzymała obowiązkową szczepionkę, która prawdopodobnie spowodowała zmiany neurologiczne.

Ataki padaczki występują u Ani nawet do 7 razy dziennie. Obecnie większość życia spędza w szpitalach w Ełku, Olsztynie, Białymstoku i Warszawie. Bardzo istotne znaczenie ma dla Niej systematyczna rehabilitacja. Koszt jednego dwutygodniowego wyjazdy rehabilitacyjnego to 4 000 zł.

Niestety to jeszcze nie koniec historii… Jej mama, Iwona, wychowuje Anię i Jej 19-letniego brata sama. Dwa i pół roku temu wykryto u niej złośliwego raka piersi – jest po mastektomii i wycięciu narządów rodnych. Przyjmuje chemię – leczenie uzupełniające, żeby komórki rakowe się nie rozprzestrzeniały.

Euvic Effect 2021 | All Rights Reserved