SEO

Optymalizacja pod kątem wyszukiwarki (SEO) to zestaw dobrych praktyk mających na celu zwiększenie widoczności strony internetowej w wynikach wyszukiwania Google i spodowowanie, że wartościowi użytkownicy z łatwością dotrą na stronę. Prawidłowo prowadzone działania SEO w widoczny sposób przekładają się na rozwój biznesu. Techniki SEO ciągle się zmieniają według aktualizacji algorytmu wyszukiwarek. Co za tym idzie, optymalizacja jest niezbędnym elementem każdej strategii marketingowej.

W Euvic Effect skupiamy się głównie na Twojej sprzedaży. Usługi SEO nie polegają na sprzedaży ruchu, ale na ciągłej optymalizacji. Monitorujemy wyniki i skupiamy się na poprawie w najważniejszych obszarach. Nasze SEO to tak naprawdę 3 usługi w 1-ej. Zwiększymy świadomość Twojej marki wśród klientów, zwiększymy poziom ruchu bezpośredniego oraz poprawimy widoczność w wyszukiwarce. Zapewniamy długoterminowe efekty. Działanie, które prowadzimy dla naszych klientów owocują przez długi okres czasu przez co strony naszych klientów stale nabierają wartości. Posiadamy własne wartościowe zaplecze i sprawdzoną bazę wydawców, którzy zamieszczają odnośniki do witryny naszych Klientów i poprawiają jej widoczność.

W skład usługi SEO w All4affiliate wchodzi

 • Audyt techniczny strony zawierający informację o technicznych aspektach pozycjonowanej witryny. Celem audytu jest znalezienie luk w budowie serwisu i ich wyeliminowanie tak, aby wyszukiwarki widziały ją jako wartościową witrynę, na którą warto odsyłać użytkowników. Audyt sprawdza również witrynę pod kątem dostosowania jej do ostatnich wersji algorytmów wyszukiwarki.
 • Analiza słów kluczowych i optymalizacja treści. Sprawdzamy jakich słów kluczowych używają użytkownicy, aby dotrzeć na Twoją witrynę i używamy ich do zoptymalizowania treści dostępnych na witrynie.
 • Web analityka i monitoring ruchu na stronie. Używamy palety nowoczesnych narzędzi do analizy źródeł ruchu i kluczowych wskaźników efektywności (KPI) działań.
 • Pozyskiwanie odnośników. Pomagamy w zwiększeniu liczby odnośników kierujących na stronę. Używamy w tym celu jedynie sprawdzonych baz danych i wartościowych witryn, dzięki którym odnośniki do Twojej strony pojawią się na forach i stronach, na których przebywają Twoi użytkownicy.
 • Wizualizacje i raportowanie. Dane pozyskane podczas analiz są przez nas obrabiane i tłumaczone na język biznesu. W ten sposób wiemy, że nasi klienci mają jasny i czytelny obraz sytuacji i wpływu jaki nasze SEO ma na ich strony.
Zapytaj o wycenę

Co zyskasz korzystając z suportu IT?

Pomożemy Ci w implementacji zmian poszczególnych elementów IT Twojej strony: np. kodu HTML, CSS, JS, nawigacji wewnętrznej czy indeksacja strony. Wprowadzimy zmiany w kodzie, treści czy grafice. Już po miesiącu od wdrożenia zmian zobaczysz wzrost odwiedzin klientów na Twojej stronie.

 • krótszy czas realizacji zmian,
 • znacznie szybsze efekty biznesowe,
 • pewność, że oddajesz Twoją stronę w kompetentne „ręce”,
 • zaoszczędzisz czas i pieniądze, w końcu nie będziesz musiał szukać wsparcia zewnętrznych firm IT, ani budować własnego zespołu.
Zapytaj o wycenę

Co zyskasz z optymalizacji strony

 • Oszczędność. SEO zwiększa wolumeny sprzedaży i jednocześnie obniża koszt pozyskania użytkowników.
 • Lepsze dotarcie do wartościowych użytkowników poprzez wyświetlanie odnośników do strony użytkownikom w momencie kiedy szukają wartościowych produktów i usług za pomocą wyszukiwarki Google.
 • Długoterminowy wzrost wyników. SEO zwykle zapewnia wysoki zwrot z inwestycji co przekłada się na lepsze wyniki całego przedsiębiorstwa. Co ważne dobre jakościowo SEO owocuje ruchem znakomitej jakości nawet po zaprzestaniu działań.
 • Wizerunek. SEO nie jest postrzegane jako reklama, omija też wszystkie programy blokujące reklamy, których w Polsce używa ponad 50% użytkowników.
Zapytaj o ofertę
Euvic Effect 2021 | All Rights Reserved