O nas

EUVIC EFFECT

 

Euvic Effect (do sierpnia 2021 funkcjonująca pod nazwą All4Affiliate) jest agencją marketingu performance i siecią reklamy efektywnościowej AdLeader. Celem spółki jest optymalizacja działań niezależnie od miejsca generowania efektów. Nasz zespół specjalizuje się w świadczeniu usług o strategicznym znaczeniu dla skuteczności kampanii w sieci i rentowności odsłon stron internetowych począwszy od marketingu w wyszukiwarkach (SEO, SEM), przez działania optymalizacyjne, rozwiązania w zakresie Real-Time-Bidding (RTB), reklamę Display oraz In-Image, Audience Targeting, reklamę w Social Mediach i reklamę mobilną.

 

Struktura Grupy

 

Spółka Euvic Effect jest częścią ClickAd Holding S.A. istniejącej na rynku od 2000 roku, będącej od listopada 2021 częścią Grupy Euvic. Specjalizuje się w realizacji zintegrowanej komunikacji i optymalizacji działań w mediach cyfrowych. Posiadane w grupie kompetencje performance, interactive, social oraz własne technologie pozwalają na obsługę klientów we wszystkich dostępnych obszarach digital.

Agencja marketingu performance i sieć reklamy efektywnościowej nastawiona na maksymalizację korzyści serwisów internetowych i sklepów swoich Klientów.

Agencja digital odpowiedzialna za kompleksową obsługę kampanii reklamowych. Doświadczony Client Service oraz innowacyjne rozwiązania marketingowe.

Zaawansowany system do konwertowania anonimowych użytkowników. Ratowanie utraconych konwersji przy jednoczesnym podnoszeniu sprzedaży.

Własny adserwer, platforma RTB, narzędzia marketing automation oraz eksploracja danych w czasie rzeczywistym i prognozowanie.

Platforma DMP oraz komplementarne produkty technologiczne wspierające i optymalizujące działania marketingowe w Internecie.

Innowacyjna platforma zakupowa. Kompleksowe rozwiązania dla rynku e-FMCG. Monitoring ponad 85% rynku e-FMCG.

Zespół

Twój biznes i jego przyszłość leżą w rękach ludzi, których zatrudniasz.
Akio Morita

To co nas łączy to satysfakcja z działań które przynoszą naszym Klientom i Partnerom sukces. Wierzymy, że to LUDZIE i ich umiejętność zarządzania technologią, a nie tylko znajomość medium i jego konsumpcji decydują o sukcesie. Oto najlepsi eksperci digital marketingu, czyli nasi wysoko wykwalifikowani specjaliści i pasjonaci w dziedzinach: nowych technologii, marketingu, internetu i sprzedaży.

Kariera

 

Jesteśmy agencją performance marketingu prowadzącą skuteczną komunikację marek w sferze digital, skupiającą się na dostarczeniu wyników. Naszym czynnikiem sukcesu są przede wszystkim ludzie – najlepsi specjaliści w swojej dziedzinie, pasjonaci i entuzjaści nowoczesnego marketingu, bazujący na autorskich i innowacyjnych technologiach. Poszukujemy kandydatów z zaangażowaniem i pasją do tworzenia nowych i kreatywnych rozwiązań w działaniu.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij swoją aplikację na adres rekrutacja@euviceffect.pl

W tytule wiadomości podaj nazwę działu/specjalizacji, które Cię interesują, oraz Twoje imię i nazwisko.

Euvic Effect 2021 | All Rights Reserved