Afiliacja

 

Euvic Effect jako agencja reklamy efektywnościowej dysponuje własną siecią afiliacyjną, która pod marką AdLeader istnieje na rynku już od 2008 roku. Jako jedna z najstarszych polskich sieci afiliacyjnych zgromadziliśmy wydawców z najbardziej atrakcyjnych sektorów rynku jak biznes/finanse i prawo, Motoryzacja, Nieruchomości, Nowe technologie, Sport i rozrywka. Wśród naszych aktywnych wydawców znajdują się dostawcy wysokiej jakości baz mailingowych i SMS, oraz znane ze swojej efektywności porównywarki i wortale tematyczne oraz rozpoznawalne powszechnie serwisy internetowe. Formę rozliczenia za realizowane kampanie dostosowujemy do potrzeb i produktów naszych klientów począwszy od modelu rozliczanego za wyświetlenia, kliknięcia, akcje, leady, zamówienia a kończąc na rozliczaniu za sprzedaż.

 

Przejdź do regulaminu zlecania emisji reklam w sieci Euvic Effect: REGULAMIN.

 

Dowiedz się więcej przechodząc na stronę AdLeader.

Zapraszamy wszystkich, którzy posiadają własną stronę internetową, porównywarkę, bloga czy bazę mailingową i chcą zarabiać na własnym inwentory, do współpracy. Nasz własny adserwer umożliwi pełną kontrolę wyników kampanii i raportowanie zysków widoczne w panelu wydawcy naszego AdSerwera Cliconometrics. Tam każdy Wydawca znajdzie: aktualne kampanie, pełen opis produktu, dostępne formaty. stawki i modele rozliczeń.

Posiadamy doświadczenie i technologie umożliwiające segmentowanie Użytkowników i śledzenie ich zachowań także po za środowiskiem stron internetowych. Dzięki temu pomagamy naszym Wydawcom optymalizować swoje działania i budować profilowane grupy Odbiorców, co wpływa znacząco na efektywność ich działań.

Wyślij zgłoszenie do programu lub dowiedz się więcej o Systemie Cliconometrics i technologiach dla Wydawców na stronie AdLeader.
Wyślij zgłoszenie do programu! Dowiedz się więcej

Naszym Klientom oferujemy kampanie w modelach efektywnościowych czyli rozliczanych za zwalidowane/zweryfikowane kontakty. W zależności od charakteru kampanii proponujemy rozliczenie w modelu CPL – za formularz kontaktowy, CPA – za umówioną akcję np. spotkanie, CPO – za złożone zamówienie lub CPS – za sprzedaż np. w sklepach internetowych.

Przyjmujemy do realizacji także kampanie na budowanie baz newsletterowych, pozyskanie zainteresowania i udział w konkursach i budowanie programów partnerskich w oparciu o własne technologie. Dzięki skoncentrowaniu na efekt, nasi Klienci nie ryzykują utraty budżetów, ponieważ zawsze płacą za sprawdzoną akcję lub zweryfikowany/zwalidowany kontakt.

Wyślij zapytanie o wycenę kampanii lub wejdź na stronę AdLeadera i dowiedz się więcej.
Zamów wycenę Dowiedz się więcej

Sprawdź jakie kampanie są obecnie dostępne w naszym systemie, jakie mamy promocyjne stawki i dostępne kreacje lub zarejestruj się w naszym systemie i zostań partnerem AdLeader.
Sprawdź! Zarejestruj się!
Euvic Effect 2021 | All Rights Reserved